товарів на сторінку

Як класти плитку на підлогу

На сьогоднішній день існує величезна кількість підлогових покриттів. Керамічна плитка - ідеальний матеріал для оформлення підлоги на кухні, в коридорі, у ванній кімнаті. Варіантів укладання дуже багато, найпоширенішими вважаються метод "шов в шов" і "у розбіг". Якщо ви не маєте досвіду і укладаєте плитку самостійно, то простіше буде укладати способом "шов в шов". Як класти плитку, що б поверхню вийшла рівною?

Ванна

Ванни виготовляють із різних матеріалів (метал, пластмаса, дерево, кераміка), вони мають різну форму (часто овальну, для мінімізації кількості рідини, необхідної для занурення майже всього тіла). Обсяг ванни зазвичай 100—250 літрів, його обирають в залежності від розмірів ванної кімнати.

Наливна ванна

Наливна ванна - ефективний метод відновлення емалі, швидкий і недорогий. Технологія покриття відбувається методом довільного наливу по периметру всієї ванни акрилової маси. Стікаючи до дна, вона набуває форму ванни, За допомогою гумового шпателя майстер розрівнює акрил. Ванна стає блискуча має високу стійкість до абразивів, подряпин і миючих засобів. Поверхня не відрізняється від заводських аналогів. Термін експлуатації наливної ванни від 15 до 20 років!

Укладка плитки

Перш ніж укласти плитку, необхідно почекати, поки розчин схопиться, тобто загусне, що відбувається через декілька годин після його нанесення на поверхню. Роблять це так. По кутах стіни прикріплюють дві плитки, а потім між ними натягують шнур на цвяхах, дозволяє рівно укласти інші плитки. Якщо ціла кількість плиток в ряд не вміщається, одну обрізають. При кладці нижню поверхню плитки за допомогою кельні покривають рідким розчином, після чого притискають до основи (раніше нанесеному розчину), яке має бути рівним. Якість роботи необхідно постійно контролювати схилом (вертикальність швів) і рівнем (рівність поверхні облицювання). Обрізають плитку так: на лицьовій стороні поверхні роблять надріз гострим сталевим ножем або склорізом. Потім, поклавши плитку надрізом вгору на край столу, ударом молотка потрібно відколоти нижню частину. Нерівності на краях обламайте кліщами. Надріз потрібно відшліфувати за допомогою точильного бруска або крупнозернистою наждачного паперу.

Как положить плитку на стену.

плитка в ванной