Код товару 167858
В наявності
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
Ramon Soler
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Особливості душової системи Ramon Soler BLAUTHERM (944801RP30094D303021)
  • термостатична стаціонарна душова колона з нержавіючої сталі 1044 мм
  • круглий верхній душ із АБС-пластику Ø300 мм
  • 3-позиційний ручний масажний душ із АБС-пластику із захистом від вапняного нальоту Ø100 мм
  • Гнучкий душовий шланг 1.75 м із поворотним кінцем Soleflex
  • система захисту від опіків Cooltouch
  • система Termostop для обмеження температури
  • запатентована система захисту від корозії
  • високоміцне хромоване оздоблення
  • витрати води при 3 бар - 12 л/хв
  • рекомендована температура гарячої води 55 °С
  • максимальна температура використання 65 °C