Межурінальная перегородка Jika Split (H8476010000001)
Код товару 177520
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
Jika
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
  • Висота: 660 мм
  • Довжина: 410 мм
  • Ширина: 100 мм