Полотенцесушитель електричний Zehnder Aura 1226х500мм, 300 Вт, хром (PBECZ-120-50-MQ)
Код товару 174509
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
ZEHNDER
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Конструкція сталевих дизайнерських рушників Zehnder Aura складається з сталевих горизонтально розташованих нагрівальних труб (Ø 23 мм) і вертикально розташованих колекторів овального профілю (30 x 40 мм). Використання методу лазерного зварювання робить сполучні шви практично непомітними. Підключення 4 х ½ "(внутрішня різьба) до прямого та зворотного магістралях розташоване знизу в торцях колекторів. Рушникосушки поставляються готовими до монтажу в комплекті з кронштейнами для настінного кріплення. У стандартному виконанні рушникосушки виготовляються в кольорі RAL 9016, можливе виконання в хромі. Використовується тільки для сушки рушників, не є приладом опалення центральних систем.
Особливості рушникосушки Zehnder Aura 1226x500 (PBECZ-120-50-MQ)
  • тип: електричний (230V / 50Hz)
  • розмір: 1226 х 500 мм
  • потужність: 300 Вт
  • електропатрон Musa
  • мережевий шнур довжиною 1,2 м з євровилкою
  • електричний термостат
  • режим: сушка
  • гармонійний дизайн завдяки D-образному профілю вертикальних труб
  • велику відстань між горизонтальними трубами
  • легкість в очищенні
  • високоякісне хромоване покриття
  • тиск до 8 бар
  • температура до 120 ° C
  • колір: хром
Виробник
Країна-виробник
ШВЕЙЦАРІЯШВЕЙЦАРІЯ
Колекція
Колір
Хром
Категорія
Рушникосушки
Ширина, см
50
Гарантія
1 рік
Висота, см
Тип рушникосушки
Електричний
Потужність, Вт
300
Форма рушникосушки
Драбинка