Полотенцесушитель електричний Zehnder Virando 1226х500 з теном KTX3 600Вт, хром (AB-120-050-CROM WEKT306TCROS)
Код товару 173208
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
ZEHNDER
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Особливість рушникосушки Zehnder Virando 1226х500 (AB-120-050-CROM WEKT306TCROS)
  • з теном KTX3 600 Вт
  • профіль D-подібної форми 30х40 мм
  • максимальний робочий тиск: 8,0 бар
  • максимальна робоча температура: 120 ° C
  • сертифікація EN442 / EcoDesign, реєстрація CE
  • гармонійний дизайн завдяки D-образному профілю вертикальних труб
  • велику відстань між горизонтальними трубами
  • легкість в очищенні
  • гнучка установка завдяки центральним з'єднанням 50 мм
  • полотенцесушитель поставляється в комплекті з кронштейнами для настінного кріплення
  • електричний кабель не оснащений вилкою
  • розмір: 1 226 х 500 мм
Виробник
Країна-виробник
ШВЕЙЦАРІЯШВЕЙЦАРІЯ
Колекція
Колір
Хром
Категорія
Рушникосушки
Матеріал
метал
Ширина, см
50
Висота, см
Тип рушникосушки
Електричний
Потужність, Вт
600
Максимальна температура, °C
120
Форма рушникосушки
Драбинка
Діаметр підключення, дюйми
1/2
Ступінь захисту
IPx5
Кількість ребер, шт.
24