Рушників водяна Zehnder Virando 78.6х50, 500Вт, хром (AB-080-050 chrome)
Код товару 174264
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
ZEHNDER
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Конструкція сталевих дизайнерських рушників Zehnder Virando виконана з розташованих горизонтально нагрівальних труб діаметром 23 мм і вертикально розташованих колекторів D-подібної форми 30х40 мм. Даний полотенцесушитель може бути пофарбований у кольори розкладки RAL classic і спеціальні кольору Zehnder. Підключення 4 х ½ "(внутрішня різьба) до прямого та зворотного магістралях розташоване знизу в торцях колекторів. Так само може бути підключення з міжосьовим відстанню 50 мм. Рушникосушки поставляються готовими до монтажу в комплекті з кронштейнами для настінного кріплення.
  • тип: водяний
  • матеріал: сталь
  • розміри: 786 х 500 мм
  • рекомендована потужність електропатрони: 500 W
  • робочий тиск: 12 бар
  • робоча температура: до 120 ° С
  • гармонійний класичний дизайн
  • велику відстань між горизонтальними трубами для зручності розміщувати рушники
  • легкість в очищенні
  • можливість замовлення рушникосушки як з нижнім рознесеним по краях підключенням, так і з підключенням по центру з міжосьовим відстанню 50 мм
  • забарвлення в усі кольори палітри RAL classic, спеціальні кольору Zehnder, хромоване виконання
Виробник
Країна-виробник
ШВЕЙЦАРІЯШВЕЙЦАРІЯ
Колекція
Колір
Хром
Категорія
Рушникосушки
Матеріал
сталь
Ширина, см
50
Висота, см
78.6
Тип рушникосушки
Водяний
Потужність, Вт
500
Максимальна температура, °C
120
Форма рушникосушки
Драбинка
Діаметр підключення, дюйми
1/2
Кількість ребер, шт.
17