Код товару 162020
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
Margaroli
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Особливості рушникосушителя водяного Margaroli Arcobaleno 417/SX/1537х187 (417 SX ORO)
  • настінний монтаж
  • кріплення в колір сушки для рушників
  • тиск до 6 бар
  • температура до 85 °C
  • площа опалення: 3.4 кв.
  • матеріал: латунь
  • ширина: 187 мм
  • висота: 1537 мм
  • глибина: 105 мм