Верхній душ BOSSINI Cosmo D 250 мм з тримачем, хром (H19412G00030009)
Код товару 175495
на замовлення
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
Bossini
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
Верхній душ BOSSINI Cosmo D 250 мм з тримачем, хром (H19412G00030009) - є твором компанії Bossini, яка пропонує широкий вибір змішувачів для інтер'єрів вишуканих і витончених. Її продукція «еко-доброзичлива», що дозволяє економічно витрачати воду і наповнюючи інтер'єр функціональністю оздоровчого центру.
  • душова лійка з одинарною стінкою
  • діаметр 250 мм
  • держатель 300 мм, діаметр 21 мм
  • настінне з'єднання 1/2 "M
  • колір хром
Виробник
Країна-виробник
ІТАЛІЯІТАЛІЯ
Колекція
Колір
Хром
Категорія
Душова програма
Матеріал
Латунь
Ширина, см
25.5
Висота, см
12.9
Тип товару
Верхній душВерхній душ
Форма лійки
Кругла
Розміри душового диска, мм
255