Верхній душ з душовим кронштейном GROHE Rainshower 360 Mono (26450LS0)
Код товару 179292
В наявності
Додати відгук
NO_REVIEWS_YET
images/mono.svg
Оплата частинами 2-6 міс.
Виробник
GroheGrohe
По Україні (індивідуальний прорахунок),
Кур'єрською службою (Нова пошта),
Самовивіз із нашого складу (пн. - пт. з 09:00 до 18:00/ сб. з10:00 до 15:00).
Банківською картою в шоурумі,
Згідно банківського рахунку.
GROHE Rainshower 360 MONO - розкішний набір верхнього душа
Побалуйте себе ідеальним прийняттям душу разом з верхнім душем GROHE Rainshower XXL, створеним в овальній формі і зі стильною душовою поверхнею в кольорі "білий місяць". Завдяки технології GROHE DreamSpray і комфортабельному розміром душа в 360 мм, душ занурить ваше тіло в приголомшливий водний потік. Під час первинної установки, ви можете вибрати між двома режимами струменя: розслабляючий режим PureRain і наповнений бульбашками повітря GROHE Rain O2. Виконаний в блискучої хромової поверхні GROHE StarLight, душ приголомшливо виглядає і легко чиститься. Душову поверхню можна зняти, а завдяки технології SpeedClean вапно на душових форсунках ніколи не буде проблемою. Набір включає душовою кронштейн високого класу (довжина 422 мм, хромова поверхня). Rainshower MONO: сучасне досконалість душа, створене в Німеччині. Цей набір верхнього душа ідеально підійде для комбінації з термостатом для душу GROHE Grohtherm SmartControl на 2 виходи (34714000). Щоб зібрати повне рішення, вам також необхідно придбати вбудовується механізм GROHE Rainshower 360 (26264001).
  • Rainshower 360 Mono верхній душ, з білою душовою поверхнею
  • 1 виду струменів:
  • GROHE PureRain / GROHE Rain O2 spray * і TrioMassage
  • горизонтальний душовою кронштейн 450 мм